TEK CİDAR VE ÇİFT CİDAR BACA SİSTEMLERİ

TEK CİDAR VE ÇİFT CİDAR BACA MODÜLLERİ

Paslanmaz Baca olarak Çelik Baca konusunda uzun yıllardır üretim ve kurulum yapmaktayız. Alışveriş Merkezleri ve AVM'ler, hastaneler, fabrikalar, sanayi tesisleri, imalatçıların bulunduğu alanlarda ve oteller gibi çeşitli kurum ve kuruluşlara paslanmaz çelik baca, baca filtreleri, baca aksesuarları, baca tamamlayıcıları, hermetik baca, kombi bacası, hermatik kombi bacası, çelik baca imalatı, projelendirmesi ve uygulaması konusunda destek vermekteyiz. Çelik bacalar uzun, ince ve dairesel kesitli konik yapılara sahiptir. Düşük termal kapasiteye ihtiyaç duyulan ve kısa ısınma süreleri olan proses çalışmaları için idealdir. Çelik bacalarda bacanın gazı, yoğuşma suyu, yoğuşma suyunun sızdırmazlığı ve yalıtım oldukça önemlidir. Çelik levhaların seçimine, ağız açıklığına, basınç etkilerine ve gerilmelere dikkat edilmelidir.
Çelik Baca korozyona karşı çok dayanıklıdırlar, çok çeşitli türleri mevcuttur. Her tür sıcaklıkta kullanılabilmektedirler ve şekil verilmesi kolaydır.
Paslanmaz çelik bacalar diğer çelik türlerine göre daha pahalıdırlar. Ancak ucuz bakım maliyeti, uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları, geri dönüşümlerinin tamamen eksiksiz bir şekilde sağlanabilmesi dolaysı ile çevre ile dost bir yapıya sahip olmaları, dğer türlerine göre daha avantajlı olmalarını sağlamaktadırlar.
Çelik baca imalatımızla sizlere en uygun fiyatlarla tek cidar ve çift cidar baca sistemleri sunabiliyoruz.